• Start
  • Warsztat
  • Wymiana oleju

Wymiana oleju

Wymiana oleju - przymus czy profilaktyka?

Wymiana oleju jest podstawowym sposobem ochrony silnika w Państwa pojeździe. Dzięki właściwościom smarnym oleju, silnik jest odpowiednio konserwowany oraz chroniony przed zatarciem i przedwczesnym zużyciem. Dlatego tak ważne jest dbanie by jego ilość znajdowała się zawsze na właściwym poziomie.

wymiana oleju

W naszym warsztacie na terenie Szczecina dokonujemy sprawnej wymiany oleju, doradzimy również, jaki olej wybrać, tak, by silnik w Państwa samochodzie cieszył Państwa długą żywotnością. Zaniedbanie tek kwestii jest często przyczyną:

  • zatarcia się silnika.
  • drastycznego skrócenia czasu eksploatacji pojazdu

Wymień olej w naszym szczecińskim Serwisie Drogowym

Ważne jest, aby olej dobrany był zgodnie z typem silnika i przeznaczeniem pojazdu. W warsztacie serwisu drogowego mogą Państwo skorzystać z tej usługi od ręki. Doskonale wiemy, że w obecnym swiecie, czas jest niezwykle cenny, dlatego każde zlecenie wykonujemy sprawnie i szybko.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych i oczekiwania Klientów, w związku z czym nasi fachowcy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania i doradzą, jaki olej najlepiej wybrać do określonego typu silnika. Zapewniamy wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny. Zapraszamy!

Pomoc Drogowa Szczecin