• Start
  • Warsztat
  • Naprawy tłumików

Naprawy tłumików

Tłumik do naprawy? Zapraszamy

Każdy kierowca zdaje sobie sprawę, jak ważne w jego pojeździe są detale. Pragniemy, aby auto działało sprawnie i zapewniało bezpieczeństwo oraz komfort jazdy w każdych warunkach. Niestety, codzienna eksploatacja samochodu sprawia, że czasami należy naprawić w nim pewne usterki. Ignorowanie ich z biegiem czasu znacząco wpływają na obniżenie satysfakcji z użytkowania pojazdu. Co więcej może nas spotkać przykra niespodzianka w postaci mandatu.

naprawa tlumikow

Jednym z częstych problemów Klientów zwracających się o autopomoc do naszego Serwisu Drogowego jest awaria tłumika. Układ wydechowy w nowoczesnych pojazdach nie tylko świetnie tłumi hałasy, ale także minimalizuje szkodliwe substancje w spalinach, dzięki katalizatorowi wbudowanemu blisko kolektora wydechowego.

Poszczególne części układu wydechowego ulegają korozji bądź mechanicznym uszkodzeniom, ponieważ narażony jest na ciągłe podgrzewanie do wysokich temperatur, kontakt z wodą, solą itd. Nasz Serwis Drogowy oferuje Państwu całkowitą wymianę, bądź naprawę uszkodzonego tłumika - w zależności od aktualnych potrzeb.

Naprawy tłumików w autach różnego typu

Trwałość trudno jednoznacznie określić, ale przecież nie ma nic dziwnego w tym, że intensywne użytkowanie samochodu przekłada się na zużycie zastosowanych w nim części. Dlatego warto systematycznie sprawdzać ich stan oraz zdatność do dalszego użytkowania.

Zapewniamy szybkie zdiagnozowanie problemu i zlikwidowanie usterki w jej wczesnym etapie, co pozwala na spore zaoszczędzenie kosztów. Dzięki działaniom naszego serwisu, będą czerpali Państwo dłuższą radość z bezawaryjnej jazdy na drodze.

Pomoc Drogowa Szczecin