• Start
  • Pomoc Drogowa
  • Zmiana koła

Zmiana koła

Doświadczeni fachowcy szybko wykonają zmianę koła

Nawet najbardziej ostrożnym kierowcom może przydarzyć się niemiła niespodzianka w postaci przebitej opony. Zły stan dróg czy pozostawione odpadki, mogą przyczynić się do uszkodzenia koła i uniemożliwić dalszą jazdę. Jakie jest najlepsze rozwiązanie? Oczywiście wezwanie serwisu drogowego. W oczekiwaniu na naszą pomoc zabezpiecz samochód. Najlepiej jeśli usuniesz auto z drogi i ustawisz je na chodniku lub pobliskim parkingu, dzięki czemu nie zablokujesz ruchu i ułatwisz pracę ekipie. Jeśli awaria wydarzyła się w miejscu, gdzie nie masz możliwości zjechania na pobocze, pamiętaj o ustawieniu trójkąta ostrzegawczego w odpowiedniej odległości.

zmiana kola

 Jeśli nie posiadasz koła zapasowego, nasz serwis i na to znajdzie radę - dowieziemy na miejsce nową oponę, dopasowaną do twojego pojazdu. Doświadczeni pracownicy serwisu, w szybkim tempie wykonają wymianę opony na nową, abyś mógł bezproblemowo kontynuować swoją podróż. To co nas wyróżnia to fachowe podejście i konkurencyjne ceny. Zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego uwzględniamy wszystkie aspekty.

Wiemy czego oczekują nasi Klienci

Wiemy, że każdemu kierowcy będącemu w trasie, zależy na tym aby usługa była wykonana nie tylko porządnie, ale także szybko. Mamy to na uwadze i staramy się dotrzeć do Państwa w jak najkrótszym czasie. Sama zmiana koła też nie trwa długa, do czego przyczynia się zawodowstwo i praktyka, zdobyte podczas trwania działalności. Dysponujemy również odpowiednim sprzętem zapewniającym fachową obsługę.

Trudno przewidzieć to co może przydarzyć się na drodze, warto jednak mieć namiary do naszego serwisu zawsze przy sobie. Jesteśmy dyspozycyjny o każdej porze i profesjonalnie zajmiemy się Twoim autem. W razie potrzeby skontaktuj się z nami i czekaj na fachową pomoc, a my przyjedziemy najszybciej jak to możliwe.

Pomoc Drogowa Szczecin