• Start
  • Pomoc Drogowa
  • Wyciąganie aut z rowów

Wyciąganie aut z rowów

Wyciąganie aut z rowów - szybko i skutecznie

Warunki pogodowe, zły stan dróg, nieodpowiednie opony, brawura… takie są zazwyczaj przyczyny wpadnięcia auta do rowu. Jeśli kierowcy przydarzy się taka sytuacja, nie obejdzie się bez wezwania fachowej pomocy. Nasz Serwis Drogowy świadczy usługi z zakresu wyciągania pojazdów z rowu lub aut ugrzęźniętych. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem i na miejsce zgłoszenia docieramy najszybciej jak to możliwe.

wyciaganie auta z rowu

W efektywnym świadczeniu usług pomaga nam nasze doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt. Jesteśmy w gotowości 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu, więc w razie konieczności można się z nami skontaktować w dowolnym czasie. Oferujemy konkurencyjne ceny, co doceniło wielu z naszych dotychczasowych Klientów.

Efektywna pomoc drogowa

Nasi pracownicy od lat działają w tej branży, co sprawia, że możemy zapewnić iż każde zlecenie będzie wykonane należycie i solidnie. Oferujemy także szereg innych usług związanych z pomocą drogową, jak np. autoholowanie czy awaryjne otwieranie samochodów. Warto mieć numer naszego Serwisu zawsze przy sobie, aby w razie konieczności móc się z nami skontaktować.

Pomoc Drogowa Szczecin