• Start
  • Pomoc Drogowa
  • Uruchamianie samochodów

Uruchamianie samochodów

Nie ma pojazdów doskonałych, ale jest nasz Serwis Drogowy w Szczecinie

Producenci samochodów prześcigają się w próbach stworzenia auta idealnego, które będzie zachwycało wzornictwem, komfortem i niezawodnością. Jednakże jak na razie ich próby spalają na panewce, przynajmniej w tej ostatniej kwestii. I co gorsza pojazdy potrafią odmówić posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie. Nic wielkiego, jeśli auto zawodzi przy starcie, wtedy można postarać się o pojazd zastępczy, o wiele gorzej jeśli zostaje unieruchomione gdzieś w trasie. Wtedy konieczna jest szybki ratunek pomocy drogowej.

awaryjne uruchamianie samochodow

Pomożemy w każdej sytuacji - wykonamy awaryjne uruchomienie pojazdu

Najczęstszą przyczyną problemu tego typu, kiedy samochód niespodziewanie gaśnie, jest rozładowanie akumulatora. Jest to niesprawność łatwa do usunięcia, jednak należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ kontakt z elektrycznością, dla osoby niedoświadczonej może prowadzić do przykrych konsekwencji. W takiej sytuacji najlepiej zdać się na doświadczenie fachowców i wezwać nasz serwis drogowy. Innym często spotykanym czynnikiem uniemożliwiającym odpalenie silnika jest czasowa awaria immobilisera lub autoalarmu. We wszystkich wymienionych przypadkach kierowcy mogą liczyć na naszą pomoc.

Dysponujemy niezbędnym sprzętem oraz wiedzą i umiejętnościami, umożliwiającymi nam efektywne świadczenie usług. To za co chwalą nas dotychczasowi Klienci, to konkurencyjne ceny i szybkość działania. Niewątpliwym atutem jest także fakt, że jesteśmy dyspozycyjni o każdej porze. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Pomoc Drogowa Szczecin