• Start
  • Pomoc Drogowa
  • Autoholowanie 24h

Autoholowanie 24h

Autoholowanie na terenie Szczecina i okolic

Dobrze wiemy, że problemy na drodze mogą zdarzyć się o każdej porze, dlatego nasza pomoc drogowa działa 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Na liście oferowanych przez nas usług jest m.in. autoholowanie na terenie Szczecina i okolic. Zdajemy sobie sprawę, że w takich sytuacjach czas jest niezwykle ważny, więc na miejsce zdarzenia wyruszamy bezzwłocznie od otrzymania zgłoszenia.

autoholowanie

Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze

Wiemy, że kierowcy samodzielnie próbują holować swoje pojazdy, należy jednak wiedzieć, że są sytuacje, kiedy nasza pomoc jest niezbędna. Jeśli samochód ma uszkodzony układ hamulcowy lub kierowniczy, auto powinno być holowane przeznaczonym do tego, specjalnie przystosowanym pojazdem. Pomoc drogową powinno się przywołać także wtedy, gdy awaria nastąpiła na autostradzie. Autoholowanie najlepiej zlecić fachowcom, aby nie stwarzać dodatkowego ryzyka na drodze.

Do autoholowania tak samochodów osobowych, jak i ciężarowych potrzebne są odpowiednie umiejętności kierowców, doświadczenie, a także znajomość przepisów odnoszących się do holowania. Trzeba wziąć pod uwagę sytuację i miejsce oraz bezpośrednią przyczynę, która doprowadziła do unieruchomienia auta, a ta może być różna: awaria na trasie, wypadek, stłuczka, brak paliwa. Bez względu na przyczynę i czas zdarzenia, skontaktuj się z nami!

To co nas wyróżnia to:

  • dyspozycyjność
  • szybkość działania
  • sprawna obsługa
  • profesjonalne i elastyczne podejście
  • specjalistyczny sprzęt

Autoholowanie aut osobowych i dostawczych

Zajmujemy się autoholowaniem aut osobowych i dostawczych. Dysponujemy odpowiednim sprzętem holowniczym, który pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie. Naszym atutem jest także wykwalifikowana kadra, posiadająca doświadczenie, zdobyte podczas lat działalności. Jeśli wezwiecie nasz Serwis Drogowy, możecie mieć pewność, że obędzie się bez dodatkowych kłopotów.

Pomoc Drogowa Szczecin

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.