• Start
  • Myjnia
  • Mycie silników

Mycie silników

Dlaczego warto myć silnik?

W naszej myjni oprócz standardowego mycia samochodu oraz podwozia mogą państwo skorzystać z usługi mycia silnika. Wpływa to pozytywnie na jego pracę, oczyszcza z brudów i zanieczyszczeń, ale jest też profilaktycznym zabiegiem dokonywanym przed jego naprawą.

mycie silnika

Dzięki stosownym zabiegom, dzięki którym usunieta zostanie warstwa brudu, mechanicy mają ułatwiony dostęp do różnych miejsc, co pozwala na lepsze oględziny i diagnostykę, a później także naprawę. Czynność tę warto powierzyć fachowcom, ponieważ nieumiejętne działania mogą uszkodzić maszynę, szczególnie jeśli rzecz dotyczy silnika benzynowego. Warto mieć na względzie także ochronę środowiska.

Mycie silnika z dbałością o detale

Fachowcy serwisu drogowego wiedzą jak zadbać o silnik w Państwa samochodzie, dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu i praktyce. Zabiegi mające na celu oczyszczenie motoru, wykonywane są pod odpowiednim ciśnieniem wody, przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz starannie dobranego płynu czyszczącego. Zapraszamy do wizyty w naszym Serwisie i skorzystania z proponowanej usługi.

Pomoc Drogowa Szczecin