• Start
  • Myjnia
  • Mycie samochodów

Mycie samochodów

Warsztat i myjnia w jednym miejscu

Szczeciński Serwis Drogowy oprócz oferty związanej z mechaniką pojazdową oferuje Państwu usługi związane z kompleksowo wyposażoną myjnią samochodową. Mogą skorzystać z niej Państwo po odbyciu naprawy w naszym warsztacie, bądź po prostu z potrzeby chwili, kiedy stwierdzą państwo taką konieczność. Pojazd, którym poruszamy się po drogach, to nasza wizytówka, dlatego warto zadbać także o aspekt estetyczny. Warstwa brudu jest wątpliwą ozdobą, dlatego zapraszamy do naszej myjni, gdzie Wasz pojazd odzyska świetny wygląd.

mycie samochodu

Zapewniamy kompleksowe działania, aby klient w jednym miejscu, znalazł to czego potrzebuje. Warto wiedzieć, że nasza myjnia, oprócz tradycyjnej oferty mycia samochodów zapewnia także:

  • renowację lakieru
  • mycie silników
  • mycie podwozia

Mycie i pielęgnacja samochodów

Regularne korzystanie z naszej myjni samochodowej podwyższy komfort użytkowania Państwa pojazdu. Oferujemy przystępne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości obsługi. Zależy nam na zadowoleniu wszystkich osób korzystających z naszych usług, dlatego zatrudniamy fachowy personel, który do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Użytkujemy sprawdzone środki i specjalistyczny sprzęt, dzięki którym osiągamy najlepsze efekty.

Wszystkich kierowców troszczących się o stan swojego pojazdu i ceniących swój czas zapraszamy do naszej automyjni. Z pewnością nie będziecie zawiedzeni.

Pomoc Drogowa Szczecin