• Start
  • Myjnia
  • Mycie podwozia

Mycie podwozia

Dlaczego warto czyścić podwozie?

Pamiętając o systematycznej pielęgnacji lakieru oraz myciu auta, nie należy bagatelizować sprawy, jaką jest mycie podwozia. Nasza  myjnia Serwisu Drogowego zaopatrzona jest w odpowiedni sprzęt, który pozwoli na fachowe oczyszczenie trudno dostępnych miejsc z piasku, soli drogowej i innych zabrudzeń, które z biegiem czasu osadziły się na podwoziu auta.

mycie podwozia

Jest to ważne z kilku powodów:

  • mycie zapobiegnie korozji trudno dostępnych miejsc
  • pozwala na ocenę faktycznego stanu technicznego podwozia

Myjnia - blisko, szybko, wygodnie

Nasza kompleksowo zaopatrzona myjnia na terenie Szczecina, spełni najwyższe oczekiwania użytkowników samochodów. Nie należy lekceważyć sprawy i zdecydować się na profesjonalne czyszczenie podwozia, które pozwoli usunąć wszystkie brudy i osady. Zaniedbania mogą doprowadzić do zniszczenia struktury tej części pojazdu, która przecież jest bardzo narażona na zachlapania, a koszty naprawy znacznie przewyższą cenę czyszczenia.

Mamy na uwadze potrzeby Klientów, dlatego jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie dotyczące pielęgnacji Waszych pojazdów. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w związku z czym jesteśmy na bieżąco w nowinkach branżowych, które pozwalają nam się rozwijać i odpowiadać na rosnące oczekiwania. Zapraszamy.

Pomoc Drogowa Szczecin